Kupujesz:

Fundamenty koloryzacji

Kamil Malinowski

Szkolenie to powstało ze względu na doświadczenia instruktora sztuki fryzjerskiej - Kamila Malinowskiego. „Tysiące przeprowadzonych szkoleń w całej Polsce nauczyły mnie jednego - aby mieć kontrolę nad koloryzacją musisz znać reguły, które nią żądzą.” Właśnie to było impulsem, który popchnął nas do stworzenia serii szkoleń Fundamenty Koloryzacji.

Dzięki tej serii szkoleń poznasz najważniejsze techniki koloryzacji i reguły nimi rządzące. Dzięki technice Prepigmentacji, doskonale pokryjesz włosy siwe. Repigmentacja pozwoli Ci odbudować kolor na włosach rozjaśnianych. Techniki Rozjaśniania i Tonowania, sprawią, że zdobędziesz 100% kontroli nad końcowym kolorem, jednocześnie zachowując włosy w doskonałej kondycji.

Sposób uczenia ma ogromne znaczenie. W tym kursie wiedza i umiejętności zostały przedstawione w formie trzech lekcji wideo, które nie są wielogodzinnymi, nudnymi materiałami. Każda lekcja w niecałe 20 minut przedstawi Ci wiedzę w jasny i zrozumiały sposób. Do każdej z lekcji dołączony jest zeszyt zawierający wszystkie informacje zawarte w materiale wideo oraz kilka dodatkowych wskazówek. Dzięki temu w krótkim czasie zdobędziesz wiedzę. Kiedy już będziesz wykonywać koloryzację daną techniką, zawsze możesz pomagać sobie wiedzą z zeszytu, jak najlepszymi notatkami.

Lekcje prowadzi Kamil Malinowski, fryzjer z 15 letnim doświadczeniem, który dodatkowo od 5 lat uczy sztuki fryzjerskiej. Kamil to zdobywał wiedzę między innymi w Vidal Sassoon Academy London i Allilon Hair Education London. Przede wszystkim jednak, jest on ekspertem w dziedzinie koloryzacji włosów.

1 000,00 PLN
Cena: 399,00 PLN

Zapoznałem się z regulaminem oraz polityką prywatności i akceptuję ich postanowienia.